Vakuová technika PIAB

PIAB nabízí jeden z nejširších sortimentů přísavek na trhu, takže každá aplikace bude mít svoje vlastní řešení. Pomocí přísavek můžete zvedat plastové nebo kovové díly, manipulovat se sáčky, dřevem, papírem, plechy nebo přidržovat součástky při montáži. Použití přísavek pro zvedání a manipulaci s předměty nabízí mnoho možností, a proto se na nás můžete obrátit ohledně výběru správné přísavky. 

Brožura přísavky ke stažení, 20 stran (1.7 MB)
Český katalog ke stažení, 108 stran (4.3 MB)
Kompletní katalog v angličtině, 180 stran (7.3 MB)
piGRIP® je jedinečný konfigurovatelný koncept přísavky s individuálně optimalizovanými částmi pro uchopení a zvedání. Přísavku si můžete nakonfigurovat přesně podle Vašich potřeb. Stačí si vybrat závitový přípoj, počet vlnovců nebo zda má být přísavka plochá, její průměr a nakonec spodní úchopovou část pro konkrétní manipulovaný povrch (plast, sklo, plechy, sáčky, dlaždice).

Katalog ke stažení, 5 stran (0.3 MB)
Přísavky Value Line® jsou vyvinuty pro základní aplikace. Přísavky mají dlouhý tenký okraj pro dobré utěsnění na mírně zvlněném povrchu, např. vlnitá lepenka, papírové pytle. Jejich hlavní výhodou je poměr cena / výkon.

Katalog ke stažení, 8 stran (1.9 MB)
Pružné vyrovnávací upevnění pro přísavky, které kompenzuje výškové rozdíly a tlumí nárazy vyhazovačů z forem.

Katalog ke stažení, 12 stran (0.5 MB)
Malé vakuové pumpy s jednoduchou instalací pouhým připojením hadičky.

Katalog ke stažení, 74 stran (3.8 MB)
Kompaktní vakuové pumpy řady piCLASSIC s patentovanou technologií COAX® se vyznačují velkým výkonem při malých rozměrech a nízké hmotnosti. Jsou vhodné pro aplikace všeho druhu jako samostatný zdroj vakua nebo jako základní jednotka středně výkonných vakuových systémů. Mají jednoduchou konstrukci a lze je vybavit systémem pro úsporu stlačeného vzduchu.

Katalog ke stažení, 32 stran (3.5 MB)
Příslušenství ke stažení, 6 stran (0.5 MB)

Vakuové filtry slouží k filtrování prachu a drobných částic při nasávání vakuovou pumpou. Snižují riziko poruchy nebo zastavení vakuové pumpy. Jednoduchá výměna filtrační vložky a vyčištění nádoby na drobné částice.

Katalog ke stažení, 4 strany (0.2 MB)

Elektromechanické a pneumatické vakuové ventily, které po dosažení přednastavené úrovně vypnou přívod stlačeného vzduchu do vakuové pumpy a díky tomu tak minimalizují spotřebu stlačeného vzduchu.

Katalog ke stažení, 32 stran (2.3 MB)

Vakuové dopravníky se používají k dopravě suchých práškových produktů pomocí potrubních systémů a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Využívají se při výrobě potravin, léčiv a chemických přípravků. Dopravníky piFLOW® společnosti Piab byly vyvinuty jako odpověď na náročné požadavky na provozní bezpečnost a hygienu v potravinářském, farmaceutickém a chemickém průmyslu.

Brožura piFLOW® ke stažení, 10 stran (4.2 MB)
Kompletní katalog ke stažení, 348 stran (12.3 MB)
Kenos® je vakuový uchopovač s měkkou pěnou, který je navržen pro použití při různých aplikacích, např. balení, paletizace, dřevozpracující průmysl, potraviny. Pěna je vyrobena z technické pěny (schváleno FDA) a její výhodou je možnost manipulovat s několika výrobky najednou, s různými tvary, rozměry a kompaktností.

Katalog ke stažení, 39 stran (4.1 MB)